Masz problem z zepsutym autem, które nie nadaje się do naprawy? W takim razie odwiedź nasz skup aut Zgierz. Przyjmujemy wszystkie pojazdy, w każdym stanie. Współpracując z nami, nie musisz przejmować się formalnościami i długim czasem wyceny – gotówkę otrzymasz do ręki tego samego dnia.

Skup aut Zgierz – dlaczego warto wybrać Moto Rozpęd?

Wyróżnia nas profesjonalizm – zoptymalizowaliśmy procedury, dzięki czemu wszystkie formalności załatwisz jednego dnia i otrzymasz gotówkę do ręki. Zapewniamy szybką i dokładną wycenę pojazdu, dzięki temu otrzymujesz uczciwą propozycję skupu.

Ponadto nasze złomowisko przyjmuje pojazdy wszystkich marek, w każdym stanie. Niezależnie czy sprzedajesz popularnego Opla, czy też niszowe auta sprowadzane z zagranicy. Oczywiście przeprowadzamy usługi zgodnie z obowiązującymi normami, a uzyskane w ten sposób części są później recyklingowane lub sprzedawane. Odzyskujemy także elementy karoserii i wyposażenia wnętrz.

Skup samochodów Zgierz – ile otrzymasz za pojazd?

Do każdego auta podchodzimy w sposób indywidualny. Na naszą wycenę wpływa szereg czynników, takich jak marka, model, rok produkcji, czy też stan. Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie – niezależnie od tego, czy jest to samochód nadający się tylko do kasacji, czy też po prostu stare i zniszczone auto, które ma np. popsuty układ napędowy. Jeśli chcesz pozbyć się auta, to skontaktuj się z nami i ustalimy szczegóły dotyczące wyceny.

Złomowisko Zgierz – używane części samochodowe

Oferujemy także części samochodowe pochodzące ze skupionych aut. Wszystkie podzespoły dokładnie sprawdzamy przed ich wystawieniem na sprzedaż. Dlatego, jeśli szukasz przetestowanych komponentów z drugiej ręki, to zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz przejrzeć nasz sklep, natomiast jeśli szukasz konkretnych rozwiązań, to zapraszamy do kontaktu. Znajdziesz u nas m.in. elementy układu silnikowego, wydechowego, czy też kierowniczego. Dostarczamy także fotele, szyby, a nawet elementy karoserii.

Auto złom Zgierz – zaufany partner

Zajmujemy się nie tylko złomowaniem pojazdów. Prowadzimy również sprzedaż używanych maszyn budowlanych. To doskonała oferta dla osób, które nie chcą wydawać majątku na nowy sprzęt. Oferujemy maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach. Wszystkie dostępne modele znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy także do kontaktu, jeśli szukasz konkretnych rozwiązań.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA