Pozbycie się starego i niepotrzebnego pojazdu to często nie lada wyzwanie. Znalezienie nabywcy, zwłaszcza na pojazdy uszkodzone lub zbyt stare może trwać miesiącami. Jeśli chcesz szybko, łatwo i wygodnie pozbyć się samochodu, to odwiedź nasz auto szrot ujazd – skupujemy auta każdej marki, w każdym stanie, a wszystkie formalności załatwiamy tego samego dnia, dzięki temu szybko otrzymujesz gotówkę do ręki.

Auto szrot Ujazd – pozbądź się niepotrzebnego samochodu

Auto szrot Ujazd Moto Rozpęd to miejsce, gdzie możesz spieniężyć niepotrzebny samochód. To świetna opcja dla osób, które mają zalegające pojazdy, których chcą się pozbyć lub posiadają na sprzedaż auta z istotnymi wadami np. uszkodzonym silnikiem, zardzewiałą karoserią, wymagające gruntownego remontu.

Znalezienie kupca na własną rękę, to nierzadko miesiące, a nawet lata oczekiwań. Natomiast współpraca z nami, to:

  • Szybkość i wygoda – zgłaszasz się do nas, wyceniamy pojazd i gdy zaakceptujesz stawkę, to zabieramy auto.
  • Pewność transakcji – auto szrot daje pewność sprzedaży – skupujemy wszystkie auta.

Skup aut Ujazd – kupujemy wszystkie auta, w każdym stanie

Odkupujemy wszystkie pojazdy – bez względu na to, czy są sprawne, wymagają naprawy, czy też nadają się jedynie do kasacji. Wycenę każdego samochodu przeprowadzamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy różne czynniki takie jak marka, model, rok produkcji, czy też stan auta i poszczególnych podzespołów.

Rzetelne podejście do wyceny sprawia, że przedstawiamy klientom uczciwą propozycję. Po zaakceptowaniu możemy od razu przejść do niezbędnych formalności i tego samego dnia otrzymasz pieniądze.

Oferujemy nie tylko skup aut Ujazd. Koniecznie sprawdź także:

Skontaktuj się z nami i pozbądź się swojego niepotrzebnego auta od ręki, na korzystnych warunkach.

Złomowisko Ujazd – sprawdzone części używane

Nasza firma oferuje także używane części samochodowewszystkie podzespoły dokładnie weryfikujemy, dzięki temu zamówisz u nas tylko sprawdzone produkty. Na zakupy udzielamy 14-dniowej gwarancji.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. silniki, skrzynie biegów, sprzęgła, głośniki samochodowe, szyby, elementy karoserii, koła, opony, felgi, wyposażenie wnętrz. Jeśli szukasz konkretnych części, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz profil na allegro.

Posiadamy także używane maszyny budowlane na sprzedaż. Znajdziesz u nas ładowarki i podnośniki. Zakup używanych pojazdów jest znacznie bardziej opłacalny niż inwestycja w nowy sprzęt, dlatego jeśli szukasz oszczędności, to zapoznaj się z naszą ofertą.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA