Moto Rozpęd to profesjonalne złomowisko Końskie. Oferujemy skup aut w każdym stanie – przyjmujemy również pojazdy powypadkowe, a nawet samochody nadające się tylko do kasacji. Dlatego, jeśli musisz pozbyć się starego auta, to odwiedź nasz skup samochodów Końskie – wszystkie formalności załatwiamy od ręki.

Sprawdzone złomowisko Końskie – szybko i profesjonalnie

Chcesz pozbyć się starego samochodu, jednak nie masz czasu na robienie zdjęć, pisanie opisu oraz rozmawianie i pisanie z zainteresowanymi? W takim razie skontaktuj się z nami. Moto Rozpęd prowadzi profesjonalny szrot Końskie. U nas pozbędziesz się auta od ręki, bez zbędnych formalności i papierologii.

Zapewniamy dokładną i rzetelną wycenę, dzięki temu jeszcze tego samego dnia otrzymasz swoje pieniądze. To doskonała opcja dla wszystkich osób, które posiadają:

  • marki pojazdów cieszące się niskim zainteresowaniem,
  • niesprawne samochody i koszt ich naprawy jest zbyt wysoki,
  • stare auta, niezdolne do użytku.

A także dla wszystkich, którzy chcą od ręki pozbyć się niepotrzebnego samochodu i otrzymać za to gotówkę. Jeśli jesteś zainteresowany, to odwiedź nasze złomowisko Końskie lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Szrot Końskie – jakie auta przyjmujemy?

Skupujemy wszystkie auta, bez względu na wiek, markę i model stan techniczny, czy też przebieg. U nas pozbędziesz się także aut powypadkowych, spalonych, po karambolu i nadających się jedynie do kasacji. Oczywiście wszystkie te czynniki wpływają na wycenę. W im lepszej kondycji jest auto, którego chcesz się pozbyć, tym większą kwotę możesz za niego otrzymać. Do wyceny każdego pojazdu podchodzimy rzetelnie, dzięki temu w naszym skupie samochodów Końskie możemy zaproponować naszym klientom uczciwą i rzetelną wycenę.

Skup aut Końskie – części zamienne i używane maszyny budowlane

W Moto Rozpęd sprzedajemy także części samochodowe – oferujemy podzespoły pozyskane ze skupionych aut. To doskonała okazja, żeby kupić np. oryginalne fotele, lusterka, szyby, czy też elementy karoserii lub wyposażenia wnętrz po okazyjnych cenach. Dostarczamy także inne podzespoły.in. filtry, części układu hamulcowego, wydechowego, zawieszenia. Przed wystawieniem podzespołów na sprzedaż dokładnie je sprawdzamy, a na zakupiony sprzęt udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej.

W naszej ofercie znajdziesz także używane maszyny budowlane m.in. ładowarki, minikoparki, agregaty, wozidła. Sprzęt z drugiej ręki to doskonała okazja, żeby niższym kosztem kupić wysokiej klasy urządzenia.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA