Zastanawiasz się, jak pozbyć się starego, niepotrzebnego samochodu? Zatroszczymy się o wszystko za Ciebie! Odwiedź nasz szrot Konstantynów Łódzki. Moto Rozpęd firma z wieloletnim doświadczeniem w branży złomowania i skupu pojazdów. Oferujemy kompleksowe usługi – u nas pozbędziesz się niepotrzebnego pojazdu od ręki, bez zbędnych formalności.

Szrot Konstantynów Łódzki – profesjonalna autokasacja

Gwarantujemy profesjonalne usługi złomowania aut. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki temu u nas pozbędziesz się w sposób legalny niepotrzebnych pojazdów. Przyjmujemy zarówno auta, które nadają się tylko do kasacji (np. spalone lub po dachowaniu), jak i pojazdy, których naprawa byłaby nieopłacalna. Dbamy o wszystkie formalności, dzięki temu złomowanie aut Konstantynów Łódzki w Moto Rozpęd jest szybkie i wygodne.

Auto szrot Konstantynów Łódzki – nasze zalety

Nasze złomowisko Konstantynów Łódzki wyróżnia szereg zalet. Dbamy o bezpieczeństwo środowiska poprzez odpowiednie przechowywanie i przetwarzanie złomu. Elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam dostosować ofertę do jego potrzeb.

Ponadto przyjmujemy wszystkie pojazdy – niezależnie od stanu, roku produkcji, czy też marki. Każdy samochód jest indywidualnie wyceniany, co gwarantuje uczciwą i rzetelną ofertę. A jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, to jeszcze tego samego dnia otrzymasz gotówkę. Przyjmujemy auta od ręki, co gwarantuje sprzedaż bez zbędnych formalności.

Skup aut Konstantynów Łódzki – używane części samochodowe

Nasza działalność nie ogranicza się do skupu samochodów w Konstantynowie Łódzkim. Oferujemy także używane części samochodowe. Pozyskujemy je z aut, które trafiają do naszej firmy. Wszystkie podzespoły, przed wystawieniem ich do sprzedaży dokładnie sprawdzamy. Dlatego jeśli szukasz używanych części w dobrej kondycji, to zapoznaj się z naszą ofertą – oferujemy gwarancję rozruchową.

Oprócz tego znajdziesz u nas także używane maszyny budowlane m.in. koparko-ładowarki, minikoparki oraz ładowarki. Jeśli szukasz sprzętu do zadań specjalnych, to sprawdź urządzenia dostępne w naszej ofercie.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA