Moto Rozpęd – auto szrot Skierniewice, to miejsce, w którym pozbędziesz się nieużywanego auta. Jeśli masz dość użerania się z kupcami lub chcesz szybko spieniężyć swój pojazd, to skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalizm – jesteśmy zaufanym skupem, który indywidualnie podchodzi do każdego klienta.

Szrot Skierniewice – jakie auta przyjmujemy?

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi, dlatego przyjmujemy każdy samochód, niezależnie od wieku, stanu, czy też marki. Spieniężysz u nas zarówno 40-letniego, zardzewiałego Poloneza, jak i nowego, powypadkowego SUV-a, którego renowacja byłaby nieopłacalna.

Działamy legalnie, stosując się do wszystkich przepisów. U nas pozbędziesz się nieużywanego auta szybko, bezpiecznie, legalnie i jeszcze na tym zarobisz. Skupujemy auta osobowe, dostawcze, powypadkowe, a nawet ciężarowe.

Skup aut Skierniewice – szybko pozbądź się swojego samochodu

Mamy duże doświadczenie w branży, dlatego wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum. Dzięki temu gdy zaakceptujesz wycenę, to szybko, bo tego samego dnia otrzymasz swoje pieniądze. To wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki lub po prostu muszą pozbyć się auta.

Ponadto działamy w różnych miejscowościach, koniecznie sprawdź:

Oferujemy usługi z dojazdem do klienta – wycenimy auto i odbierzemy od Ciebie naszymi lawetami. Dzięki temu nie musisz martwić się transportem auta i dodatkowymi kosztami z tym związanymi.

Szrot Skierniewice – używane części samochodowe

Zajmujemy się nie tylko skupem aut, oferujemy także używane części samochodowe. Gdy szukasz podzespołów w atrakcyjnych cenach, to skontaktuj się z nami. Posiadamy  bogatą ofertę, znajdziesz u nas przeróżne produkty – elektrykę, części układu hamulcowego, napędowego, hamulcowego, skrzynie i sprzęgła, a także elementy karoserii oraz wyposażenia wnętrz.

Jeśli szukasz konkretnego produktu, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub sprawdź nasze aukcje online. Wszystkie produkty przed wystawieniem do sprzedaży dokładnie weryfikujemy, dzięki temu oferujemy tylko sprawdzony sprzęt. Dodatkowo klientom oferujemy 14 dni gwarancji rozruchowej.

Znajdziesz u nas także używane maszyny budowlane – ładowarki i podnośniki. To sprawdzone pojazdy, które są w pełni funkcjonalne, a jednocześnie znacznie tańsze niż nowe modele.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA