Szrot Aleksandrów Łódzki, to miejsce, w którym od ręki sprzedaż niepotrzebne auto. W Moto Rozpęd przyjmujemy pojazdy w każdym stanie – również te, które są niesprawne oraz nadają się tylko do kasacji. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, dzięki temu nasz skup aut Aleksandrów Łódzki gwarantuje uczciwą wycenę.

Szrot Aleksandrów Łódzki

Twój samochód przestał działać i jego naprawa jest nieopłacalna? A może miałeś wypadek i auto nadaje się jedynie do kasacji? W takim wypadku odwiedź złomowisko Moto Rozpęd. Zajmiemy się utylizacją pojazdu w sposób legalny, zgodnie z prawem. U nas od ręki, bez zbędnych formalności pozbędziesz się kłopotu, jakim jest niepotrzebne auto, które jedynie zajmuje miejsce w garażu lub na podwórku.

Złomowisko Aleksandrów Łódzki – poznaj nasze zalety

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś bezproblemowo sprzedać swój samochód, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz skup aut Aleksandrów Łódzki przyjmuje samochody wszystkich marek i w każdym stanie. Oferujemy rzetelną wycenę, biorąc pod uwagę m.in. stan pojazdu i jego poszczególnych części, markę, model oraz rocznik.

U nas spieniężysz niepotrzebne auto jeszcze tego samego dnia – gdy zaakceptujesz wycenę, to otrzymasz gotówkę do ręki. Zoptymalizowaliśmy procesy tak, żeby maksymalnie uprościć formalności, dzięki temu my zajmujemy się papierologią, a Ty szybko pozbywasz się swojego samochodu.

Skup aut Aleksandrów Łódzki – używane części samochodowe

W Moto Rozpęd posiadamy także używane części samochodowe. Wszystkie podzespoły dokładnie sprawdzamy, dzięki temu możemy zaoferować na nie aż 14 dni gwarancji rozruchowej. Znajdziesz u nas zarówno części oryginalne, jak i zamienniki. Sprzedajemy podzespoły do różnych modeli, zarówno budżetowych aut, jak i pojazdów klasy premium. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. filtr, klocki hamulcowe, lusterka, fotele, układy wydechowe, elementy karoserii, lampy, felgi. Jeśli szukasz części samochodowych i nie chcesz przepłacać za nowe produkty, to skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą.

Używane maszyny budowlane

Zapewniamy również maszyny budowlane m.in. koparko-ładowarki, ładowarki, czy też minikoparki. Dlatego, jeśli potrzebujesz sprzętu do pracy na placu budowy, to zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy sprawdzony sprzęt, od cenionych marek.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA