Chcesz szybko pozbyć się niepotrzebnego pojazdu? W takim razie odwiedź nasz auto szrot Rawa Mazowiecka – skupujemy wszystkie auta. Nie ma dla nas znaczenia marka, model, rok produkcji, czy też stan pojazdu. Wszystkie formalności dopełniamy tego samego dnia, dlatego jest to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą szybko spieniężyć zalegający samochód.

Auto szot Rawa Mazowiecka – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze złomowisko Rawa Mazowiecka przyjmuje wszystkie samochody, niezależnie od stanu. Dzięki temu spieniężysz u nas zarówno auto, którego renowacja jest nieopłacalna, jak i pojazd nadający się tylko do kasacji. Do wyceny każdego auta podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę wiele czynników, do najważniejszych zaliczamy:

  • stan pojazdu,
  • marka i model,
  • rok produkcji.

W ten sposób otrzymujesz uczciwą propozycję. Gdy ją zaakceptujesz, to jeszcze tego samego dnia domkniemy wszystkie formalności, a Ty otrzymasz gotówkę. Nasz auto szrot Rawa Mazowiecka pomoże każdemu, kto chce szybko pozbyć się niepotrzebnego pojazdu. Swoje usługi kierujemy także do osób, które cenią sobie wygodę i nie chcą samodzielnie szukać klientów i prowadzić rozmowy sprzedażowe na własną rękę.

Skup samochodów Rawa Mazowiecka – kupimy każde auto

Pozbędziesz się u nas zarówno popularnych marek, takich jak Toyota, Opel, Ford, czy też Skoda, jak i pojazdów niszowych producentów takich jak Saab, Genesis, czy Lancia. Skupujemy wszystkie auta, niezależnie od ich stanu, dlatego jeśli masz problem ze znalezieniem kupca, to skontaktuj się z nami.

Oferujemy usługi nie tylko w Ujazdowie, sprawdź także inne nasze punkty:

Złomowisko Rawa Mazowiecka – używane części i maszyny budowlane

Zajmujemy się także sprzedażą używanych części samochodowych, znajdziesz u nas także maszyny budowlane. Jeśli szukasz sprawdzonego sprzętu, z drugiej ręki to zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie części samochodowe dokładnie oceniamy przed sprzedażą, dlatego zakupy u nas są bezpieczne i oferujemy na nie aż 14-dniową gwarancję rozruchową. Z aktualnie dostępnym asortymentem zapoznasz się na naszej stornie oraz na profilu allegro.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA