Chcesz pozbyć się niepotrzebnego auta? W takim razie odwiedź nasz szrot Mszczonów – prowadzimy skup samochodów w każdym stanie. Przyjmujemy także pojazdy nadające się tylko na złom.

Szrot Mszczonów – szybka, bezpieczna i profesjonalna autokasacja

Autokasacja Mszczonów odbywa się szybko i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dzięki temu możesz pozbyć się niepotrzebnego pojazdu legalnie i nie narażasz się na wysokie kary. Nasz szrot Mszczonów to także doskonały wybór dla wszystkich osób, które dbają o środowisko. Składujemy auta, nie powodując szkód w lokalnym ekosystemie.

Chcemy, aby skup aut Mszczonów był szybki, wygodny i jak najmniej stresujący. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują transport samochodu oraz sporządzenie niezbędnej dokumentacji. W ten sposób ograniczyliśmy do minimum niezbędne formalności, więc pozbędziesz się auta jeszcze tego samego dnia.

Skup aut Mszczonów – uczciwa wycena

Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie i dokonując wyceny, bierzemy pod uwagę różne czynniki, takie jak stan wizualny, stan techniczny, markę, model. To pozwala przedstawić atrakcyjną i uczciwą cenę za auto, którego chcesz się pozbyć. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Zapewniamy także transport starych aut.

Przyjmujemy wszystkie pojazdy, niezależnie od stanu, wieku, czy też marki. U nas od ręki pozbędziesz się niepotrzebnego samochodu. Nie musisz przejmować się spotkaniami z potencjalnymi kupcami, czy też tracić czasu na obsługę ogłoszeń online.

Auto złom Mszczonów – sprawdzone części używane

Z kupionych pojazdów odzyskujemy części samochodowe, które następnie sprzedajemy. Wszystkie komponenty dokładnie sprawdzamy, dlatego, jeśli szukasz sprawdzonych podzespołów z drugiej ręki, to skontaktuj się z nami.

W swoim asortymencie posiadamy m.in. fotele, elementy karoserii, błotniki, grille, maski, progi, liczniki. Oferujemy także mniej i bardziej zaawansowane podzespoły, takie jak filtry, klocki hamulcowe, czy też układy wydechowe. Na kupiony sprzęt udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej.

Używane maszyny budowlane

W swojej ofercie posiadamy także maszyny budowlane z drugiej ręki m.in. ładowarki, minikoparki, wozidła, czy też agregaty. To doskonała propozycja dla wszystkich przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnych rozwiązań, a jednocześnie chcą ograniczyć koszty związane z zakupem nowego sprzętu.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA