Auto szrot Pabianice Rozpęd oferuje szeroki zakres usług związanych z pojazdami. Nasza działalność obejmuje skup aut w Pabianicach, złomowanie pojazdów, sprzedaż części samochodowych. Z nami nie tylko pozbędziesz się starego auta od ręki, ale także kupisz sprawdzone podzespoły z drugiej ręki.

Szrot Pabianice – sprawdzone części samochodowe

Nasz auto szrot w Pabianicach oferuje bogaty wybór części samochodowych pochodzących z różnych modeli i marek pojazdów. Nasza ekipa ekspertów dba o to, aby każda część była w odpowiednim stanie, zanim trafi na sprzedaż. Wszystkie podzespoły są dokładnie sprawdzane. Jeśli szukasz sprawdzonych części w atrakcyjnych cenach, to zapraszamy do kontaktu.

Skup aut Pabianice – sprzedaj auto od ręki

Skup aut Pabianice Rozpęd przyjmuje wszystkie pojazdy, niezależnie od stanu technicznego i wizualnego. Wszystkie samochody wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy uczciwą i rzetelną wycenę. Bierzemy pod uwagę szereg czynników, takich jak model, marka, czy też stan pojazdu. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, tego jeszcze tego samego dnia otrzymasz gotówkę do ręki. Szrot Pabianice, to miejsce, w którym z łatwością pozbędziesz się starego, niepotrzebnego auta.

Złomowisko Pabianice – skupujemy każde auto

Chcesz pozbyć się samochodu, który nadaje się jedynie do kasacji lub jego naprawa jest nieopłacalna? W takim wypadku odwiedź nasz skup aut Pabianice, bo przyjmujemy wszystkie auta, w każdym stanie. Oferujemy także usługę złomowania pojazdów. Zajmujemy się wszystkim od początku do końca – od przyjęcia pojazdu po uzyskanie zaświadczenia o unieszkodliwieniu. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze złomowisko osobiście, żeby poznać szczegóły naszych usług.

Używane maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach

Szrot Pabianice Rozpęd oferuje także używane maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach. Maszyny budowlane z drugiej ręki to doskonały sposób na oszczędności. W naszej ofercie znajdziesz m.in. koparko-ładowarki, minikoparki, czy też ładowarki teleskopowe. Oferujemy urządzenia z różnych roczników – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeśli jesteś zainteresowany konkretnym modelem, to do kontaktu.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA