Chcesz pozbyć się starego, nieużywanego pojazdu, a nie masz czasu lub ochoty wystawiać go ręcznie na portale? W takim razie odwiedź nasze złomowisko Opoczno – Moto Rozpęd prowadzi skup aut. Przyjmujemy wszystkie marki i roczniki, a starego samochodu pozbędziesz się u nas od ręki, bez zbędnych formalności.

Złomowisko Opoczno – złomowanie aut w zgodzie z przepisami

Moto Rozpęd oferuje najwyższe standardy obsługi klienta i środowiskowo zrównoważone usługi złomowania pojazdów. Dzięki temu możesz legalnie pozbyć się niepotrzebnego auta. Zapewniamy kompleksową obsługę, od bezpłatnej oceny pojazdu aż po bezpieczne i zgodne z przepisami złomowanie.

Skup aut Opoczno – ile otrzymasz za swój pojazd?

Każdy samochód wyceniamy indywidualnie – bierzemy pod uwagę wiele czynników, takich jak marka, model, rocznik, stan pojazdu. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjną stawkę. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, to od ręki otrzymasz gotówkę. Zoptymalizowaliśmy procesy i wszystkie formalności zredukowaliśmy do minimum.

Wycena pojazdu jest bezpłatna, dlatego nic nie ryzykujesz, kontaktując się z nami. Nasze złomowisko Opoczno przyjmuje wszystkie pojazdy, nawet te, które już nie nadają się do użytku np. z uszkodzonym silnikiem lub zniszczone w wyniku pożaru.

Szrot Opoczno – używane części samochodowe

Nasz skup samochodów Opoczno posiada w swojej ofercie także części samochodowe. Oferujemy zarówno zamienniki, jak i używane części oryginalne, które pozyskujemy ze skupionych pojazdów.

Znajdziesz u nas duży wybór podzespołów m.in. lampy, felgi, halogeny, szyby, grille, błotniki, klapy tylne, zderzaki, progi, fotele, filtry, świece zapłonowe, klocki hamulcowe, lusterka. Wszystkie części używane przed wystawieniem ich na sprzedaż gruntownie sprawdzamy i testujemy. Natomiast dodatkowo na zamówione komponenty udzielamy 14-dniowej gwarancji.

Używane maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach

Nasze złomowisko Opoczno w swojej ofercie posiada także maszyny budowlane m.in. ładowarki, minikoparki. Posiadamy sprzęt z drugiej ręki, co jest doskonałą propozycją dla przedsiębiorców szukających oszczędności.

Jeśli jesteś zainteresowany, którymś profilem naszej działalności – sprzedażą starego auta, częściami używanymi lub maszynami budowlanymi, to zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

PRZYJMUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW
TEL.: 793 066 033

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZŁOMOWANIA